Ana sayfa

Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd şirket Profili
Çin Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd şirket Profili
Çin Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd şirket Profili
Çin Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd şirket Profili
Çin Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd şirket Profili
Çin Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd şirket Profili
Çin Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd şirket Profili
1 2 3 4 5 6 7

Yuyao Shunji Plastics Co., Ltd

YUYAO Shunji Plastics Co, ltd profesyonel üreticisi ve ihracatçısı, 1985 yılında kurulmuştur. Fabrikamız YUYAO City, Zhejiang Province, Çin bulunmaktadır. Fabrika, NingBo limanına (uluslararası bir okyanus limanı) çok yakındır.

Fabrikamız 80.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır, 400'den fazla çalışana sahibiz ve 67 milyon doları aşan büyük bir yıllık satış yapmaktadır. Üretimimizin tüm aşamalarında tam donanımlı tesislerimiz ve mükemmel kalite kontrolümüz, tüm müşterilerin taleplerini garanti altına almamızı sağlıyor. Kaliteden ve satış sonrası hizmetten dolayı, Güney Amerika, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta'dan birçok küresel müşteriyi kazanmış bulunuyoruz. Doğu Afrika.

Biz amino plastik tozu (özellikle plastik elektrikli cihaz), melamin döküm tozu (esas plastik melamin sofra yapmak için), ve melamin cam tozu üretiminde uzmanlaşmış.Ne daha, biz formaldehit iki üretim hatları var, bu büyük bir 100.000 ton çıktı. Melamin döküm tozu kapasitesi yılda 20.000 tona ulaşmaktadır. Üre kalıplama tozu kapasitesi yılda 50.000 ton olup cam tozu 5000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Cam pudra sofra yüzeyini cilalamak için kullanılır. Çin pazarında en büyük pazar payını işgal ediyoruz. Ayda ortalama 1.800 ton melamin kalıplama tozu satıyoruz ve ayda ortalama 300 ton melamin cam tozu satıyoruz.

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : Yuyao Shunji

No. Çalışanları : 300~400

Yıllık satış : 60 million-70 million

Yıl kurulan : 1985

İhracat p.c : 30% - 40%

Şirket tarihçesi

YUYAO Shunji plasticis Co Ltd, 1985 yılında, Hangzhou Körfezi Köprüsü, Yuyao xiaocao'e Binhai Endüstri Parkı, yakın Ningbo limanının güney ucunda bulunan kuruldu ve 329 Ulusal Yolu'na yakın. Dolayısıyla trafik, deniz veya kara olursa olsun çok uygundur.

Çabalar yıl sonra, firmamız 80.000 metrekare, 40.000 metrekarelik bir inşaat alanı ve duran varlıklar bir alana sahip büyük ölçekli üretim üssü haline geldi 150 milyondan fazla Yuan ulaşmıştır. Biz iki şube fabrikaları var. : Biri Dongguan, Guangdong'da, diğeri Quanzhou Fujian'da. 400 çalışanımız, 20 üst düzey yönetim kadrosumuz ve ara teknik unvanlı 10 mühendis var.

Biz formaldehit, amino plastik tozu ve melamin formaldehit kalıp döküm üretiminde uzmanlaşmış bulunmaktadır. Melamin formaldehit kalıplama tozu kapasitesi yılda 20.000 tona ulaşmaktadır. Amino plastik tozu kapasitesi yılda 40.000 tondur.

Fiziksel ve kimyasal endeksin iyi performansı nedeniyle birçok fabrika, Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelere ihraç edilen plastik sofra ürünleri üretmek için malzemelerimizi kullanmaktadır.

YUYAO Shunji plastics Co, Ltd birinci sınıf endüstriyel sanat, birinci sınıf teknoloji, birinci sınıf ekipman, birinci sınıf kalite ve birinci sınıf yönetim ile toplum için daha fazla değer yaratacaktır. On yıllar boyunca, yüksek kalite, ürün güvenliği, verimlilik, esnek ve çeşitlendirilmiş hizmetler ile Shunji, tüm dünyadaki müşterilere büyük üne kavuşmuştur.

Firma Servisi

Biz her zaman samimi müşteriler için tüm dünyadan gelen arıyoruz. Müşterilerle uzun vadeli ve istikrarlı bir ilişki kurmak istiyoruz, sadece tek işlemli bir iş değil. Böylece, "yüksek kaliteli ürünler, zamanında teslimat, en iyi hizmet tutum" iş felsefemizdir.
Hizmet aşağıda gibidir:
1.Bir referans olarak müşterilere ücretsiz örnekler gönderin.
2.Her müşterinin özel gereksinimlerini karşılamak için yeni ürünler oluşturun.
3.Şimdi, seçeceğimiz bin renk var. Müşteriler yeni bir renk üretmemizi istiyorsa, yeni rengin 4 gün içinde üretileceğini garanti edebiliriz.
4. Fabrika turu serevice sunmaktan dolayı çok memnunuz. Müşteri ziyaret ettiğinde, bir rehber olarak tamamen eşlik ediyor ve size neden rekabet edebileceğimizi gösteriyoruz.
5.We gibi iyi satış sonrası hizmet: biz sık sık müşterilerimizin fabrikada sorunu gidermek, derin ilişki kurmak için eski müşterilerimize ziyaret abraod gitmek sağlar.

Şirket takım

Çabaları aralıksız yıllar sonra, firmamız 80.000 metrekarelik bir alana, 40.000 metrekarelik büyük ölçekli üretim üssü inşaat alanına ve sabit varlıklara 150 milyondan fazla yuan ulaşmıştır geliştirilmiştir. Biz 400'den fazla var Çalışanlar, 20 üst düzey yönetim personeli ve ara teknik ünvanlara sahip 10 mühendis. Dongguan, Guangdong ve Quanzhou, Fujian'da iki şube fabrikası bulduk.

İLETİŞİM

Adres: No 22, Kexing Yolu, Binhai Endüstri Parkı, Xiaocao'e Kasaba, YUYAO Şehri, Ningbo, Zhejiang, Çin

Fabrika adres:No 22, Kexing Yolu, Binhai Endüstri Parkı, Xiaocao'e Kasaba, YUYAO Şehri, Ningbo, Zhejiang, Çin